Menu


wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Podsumowanie realizacji projektu w CKiW OHP

W okresie od 01 lutego do 31 sierpnia 2014r. Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie było realizatorem projektu "Wymiana Doświadczeń = Profesjonalna Kadra". Celem projektu było umożliwienie pracownikom CKiW OHP w Pleszewie zdobycia dodatkowej wiedzy i umiejętności oraz jej praktycznego wykorzystania w rozwoju zawodowym i osobistym.

Czytaj więcej: Podsumowanie realizacji projektu w CKiW OHP

Pierwsze kroki na rynku pracy

229 maja 2014 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały zajęcia aktywizacyjne ph. „Pierwsze kroki na rynku pracy”. Szkolenie, zorganizowane przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Pleszewie, prowadzili doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie – Katarzyna Trawińska i Sylwia Wołowicz-Wolińska.

Czytaj więcej: Pierwsze kroki na rynku pracy

SMAKI ŚWIATA (projekt COMENIUS)

9Dnia 27 maja 2014r. w naszej szkole odbył się konkurs „Smaki Świata”. Po raz pierwszy Panie: Kinga Kowalska, Sylwia Zimna i Marta Trzaska, przeprowadziły turniej o tematyce kulinarnej.

Czytaj więcej: SMAKI ŚWIATA (projekt COMENIUS)

Wielkanoc

1Święta Wielkiej Nocy to czas odradzającej się wiary w Chrystusa oraz drugiego człowieka. Dnia 16.04.2014 r. odbyła się Msza Święta w intencji uczniów i pracowników szkoły oraz uroczyste Śniadanie Wielkanocne.

Czytaj więcej: Wielkanoc

Rekolekcje

1Dnia 26 marca 2014r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Szkolnym Dniu Rekolekcyjnym, który przebiegał pod hasłem "Wierzę w Syna Bożego".

Czytaj więcej: Rekolekcje

Uśmiech dla Sudanu (projekt COMENIUS)

5W trakcie projektu „ Wszyscy śmiejemy się w tym samym języku” w Sindelfingen, nauczyciele naszej szkoły: Kamila Furmankiewicz - nauczyciel historii i Marta Trzaska - nauczyciel języka angielskiego wraz z uczniami, wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez Słowena Tomo Kriznara, który jest wolontariuszem w Afryce.

Czytaj więcej: Uśmiech dla Sudanu (projekt COMENIUS)

Przywitanie wiosny w dobrej formie

1W dniu 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. W tym pięknym, słonecznym dniu uczniowie wraz z nauczycielami w sposób wyjątkowy witali nadchodzącą porę roku!

Czytaj więcej: Przywitanie wiosny w dobrej formie

Lekcja patriotyzmu

Dnia 13 marca zostało zorganizowane wyjście do kina na film „Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego. Jego dzieło przedstawia prawdziwe wydarzenia opisane w książce Aleksandra Kamińskiego.

Czytaj więcej: Lekcja patriotyzmu

Copyright