Menu


wrzesień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W piątek 24 czerwca 2016 r. w plenerowej scenerii odbyło się w nasze szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Młodzież będąca uczniami Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy odebrała świadectwa szkolne.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dzień pustej klasy

Dnia 17 czerwca obchodziliśmy DZIEŃ PUSTEJ KLASY. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, porzucili naukę w klasie na rzecz zajęć w plenerze. Podczas tych zajęć uczniowie obserwowali elementy przyrody, poprzez bliski kontakt z naturą.

Czytaj więcej: Dzień pustej klasy

Akcja "Jak nie czytam jak czytam"

Dnia 10 czerwca 2016r. przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Wspólnie z innymi uczniami z całej Polski o godzinie 10.00 czytaliśmy to, na co mieliśmy ochotę.

Czytaj więcej: Akcja "Jak nie czytam jak czytam"

Misje pokojowe ONZ w oczach dzieci

W czwartek 9 czerwca 2016 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Misje Pokojowe ONZ w oczach dzieci”.

Czytaj więcej: Misje pokojowe ONZ w oczach dzieci

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Uczniowie naszej szkoły w dniach 7-9 czerwca 2016 r. wzięli udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy realizowanym przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

Czytaj więcej: Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Papieskim

Uczeń naszej szkoły Dominik Kijas okazał się bezkonkurencyjny w szesnastej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego pt. „Święty Jan Paweł II orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży” w kategorii plastyka,

Czytaj więcej: Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Papieskim

Szkolenie "Bezpieczne wakacje"

W kolejnym module szkolenia pod hasłem "Bezpieczne wakacje" uczniowie wysłuchali wykładu na temat przegrzania organizmu, odwodnienia, ukąszeń i użądleń.

Czytaj więcej: Szkolenie "Bezpieczne wakacje"

Wizyta uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Pleszewie

Do naszej szkoły zostali zaproszeni uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Pleszewie, w celu promocji projektu "Be a European School Teacher". Podzieliliśmy się z nimi naszymi doświadczeniami i opowiedzieliśmy o naszym projekcie.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Pleszewie

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dnia 12 maja 2016 r. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięło udział w III edycji ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. W trakcie Dnia Otwartego wszystkim odwiedzającym pleszewską placówkę zapewniono szereg atrakcji.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Mobilność w Montopoli

Od 18 do 22 kwietnia 2016r. uczniowie i nauczyciele Stowarzyszenia „Edukacja Młodzież” uczestniczyli w unijnym programie Erasmus+ „Be a European School Teacher”. Spotkanie odbyło się w miasteczku Montopoli w przepięknej Toskanii.

Czytaj więcej: Mobilność w Montopoli

Premiera filmu "Nie było żadnej nadziei"

19 kwietnia o godz.12.30 odbyła się w naszej szkole premiera filmu pt. "Nie było żadnej nadziei. Powstanie w getcie warszawskim 1943." Uczniowie na lekcjach poprzedzających projekcję filmu otrzymali materiały źródłowe oraz przypomnieli sobie kalendarium powstania w getcie warszawskim.Projekt jest finansowany z funduszy norweskich i EOG przez Islandię, Lichtenstein o Norwegię.

Zwiedzanie oczyszczalni ścieków

Dnia 27 kwietnia 2016 roku z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas II zwiedzili Oczyszczalnię Ścieków w Pleszewie. Zwiedzanie było możliwe dzięki życzliwości kierownictwa Wodociągów Sp. z o.o. oraz dyrekcji oczyszczalni, za co serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej: Zwiedzanie oczyszczalni ścieków

Egzamin gimnazjalny

W dniach 18-20 kwietnia uczniowie trzecich klas gimnazjum zdawali kolejny, ważny w ich życiu egzamin. W tym roku do trzydniowych zmagań z arkuszami egzaminacyjnymi przystąpiło 39 uczniów.

Czytaj więcej: Egzamin gimnazjalny

Copyright