Menu


maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dnia 12 maja 2016 r. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięło udział w III edycji ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. W trakcie Dnia Otwartego wszystkim odwiedzającym pleszewską placówkę zapewniono szereg atrakcji.

Przez cały dzień zwiedzający mogli szczegółowo zapoznać się z projektem pn. „Europejskie Staże – Sukces w zasięgu ręki - BIS” zrealizowanym przez CKiW OHP w Pleszewie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
W godzinach przedpołudniowych odbyła się prezentacja warsztatów szkoleniowych, w których to młodzież uczestnicząca w projekcie podnosiła swoje kwalifikacje zawodowe. Jedną z najbardziej obleganych atrakcji był podzielony na dwie części kiermasz gastronomiczny. W jednej części przygotowano polskie potrawy, w drugiej – włoskie. Każdy z odwiedzających miał okazję skorzystać z darmowej degustacji. Kiermasz obsługiwała grupa młodzieży, która w ramach projektu współfinansowanego z funduszy europejskich uczestniczyła w stażach i dzięki temu poznała warunki życia, aktywności i pracy w restauracjach i hotelach w Spoleto we Włoszech, poszerzając tym samym swoją wiedzę oraz podwyższając umiejętności nabyte wcześniej podczas praktycznej nauki zawodu w pleszewskim Centrum.
W godzinach popołudniowych zgromadzeni obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą w/w projektu. W trakcie prezentacji zastępca Dyrektora CKiW OHP w Pleszewie Wiesława Wawroska omówiła cele oraz działania podejmowane w jego ramach. Zapoznała również wszystkich z rezultatami projektu. Ostatnią atrakcją był quiz wiedzy o funduszach europejskich.

Copyright