Menu










wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

UWAGA UCZNIOWIE!

Godziny rozpoczęcia zajęć w dniu jutrzejszym (02.09):

  • klasa VII - praktyki
  • klasa VIII - 7.50
  • klasa I branżowa - 8.40
  • klasa II branżowa po szkole podstawowej (cukiernik, monter, fryzjer) - 7.00
  • klasa II branżowa po szkole podstawowej (kucharz, stolarz) - praktyki
  • klasa II branżowa po gimnazjum (cukiernik, monter, fryzjer) - 7.00
  • klasa II branżowa po gimnazjum (kucharz, stolarz) - praktyki
  • klasa III branżowa - 10.30

 

 

Zasady organizacji pracy w okresie pandemii COVID-19

Zasady organizacji pracy w okresie pandemii COVID-19 w Szkole Podstawowej i Branżowej Szkole I Stopnia Stowarzyszenie „Edukacja- Młodzież ” w Pleszewie

Od 01.09.2020r.

Szkoły – Stowarzyszenie „ Edukacja – Młodzież” w Pleszewie wznawiają funkcjonowanie z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej Celem poniższych zasad jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS- CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19

Czytaj więcej: Zasady organizacji pracy w okresie pandemii COVID-19

KONSULTACJE

Drodzy uczniowie zapraszamy na konsultacje.

W dniach i godzinach podanych poniżej nasi nauczyciele będą w szkole do Waszej dyspozycji.

Numery telefonów, pod które możecie dzwonić: 62 7427131, 62 7422229.

Zapraszamy!!!

Poniedziałek

8.00-9.00 – Kamila Furmankiewicz s.4

9.30-10.30 – Adrian Popławski s.1, Izabela Werner s.3

Wtorek

8.00-9.00 –Przemysław Konopczyński s.5,Maciej Grzesiński s.2, Tomasz Górski s.7

9.30-10.30 – Halina Ignac s.3, Adrian Popławski s.6

11.00-12.00 – Beata Chatlińska s.1

Środa

8.00-9.00 – Izabela Werner s.1, Grzegorz Kwiatek s.4

9.30-10.30 – Justyna Nowicka s.2

12.30-13.30 – Paulina Kałużna s.6

Czwartek

8.00-9.00 – Marlena Bącler s.1, Sylwia Zimna s.2, Renata Ziółkowska s.3

9.30-10.30 – Katarzyna Mąkosza s.5, Przemysław Żurawlew s.6

12.30-13.30 – Karolina Popławska s.4, Marcin Regus s. 6

Piątek

9.30-10.30 – Dorota Gorzaniak s.1,

11.00-12.00 – Marta Trzaska s.7

.

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW

ROK SZKOLNY 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIE „EDUKACJA – MŁODZIEŻ”

ODBIÓR ŚWIADECTW NIE JEST OBOWIĄZKOWY

ŚWIADECTWA BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ
OD DNIA 29 CZERWCA 2020 ROKU CODZIENNIE W SEKRETARIACIE SZKOŁY
CZYNNYM W GODZINACH: 8.30 – 13.00

SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA 8

WEDŁUG KOLEJNOŚCI W DZIENNIKU

8.30 – NUMERY 1 – 12

9.00 – NUMERY 13 – 26

KLASA 7

8.45 – CAŁA KLASA

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

KLASA 3

9. 15 – GRUPA FRYZJEREK

9.45 – GRUPA KUCHARZY

10. 15 – GRUPA STOLARZY

KLASA 2

10.45 – GRUPA KUCHARZY

11.15 – GRUPA STOLARZY

KLASA 1 BŻ PO GIMNAZJUM

9.30 – GRUPY: STOLARZ, CUKIERNIK

10.00 – GRUPY: FRYZJER, MONTER

10.30 – GRUPA: KUCHARZ

KLASA 1BŻ PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

11.00 – GRUPY: KUCHARZ, FRYZJER

11.30 – GRUPY: MONTER, CUKIERNIK

12.00 -GRUPA: STOLARZ

.

UCZNIOWIE

Adresy e-mail Waszych nauczycieli, z którymi możecie się kontaktować oraz przesyłać wykonane zadania znajdziecie w zakładce KOMUNIKATY

Więcej artykułów…

  1. .
  2. .
  3. .
  4. .

Copyright