Menu


grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Spotkanie z poetą Bogusławem Gralińskim

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.Dnia 5 grudnia braliśmy udział w spotkaniu z poetą Bogusławem Gralińskim.Jest on twórcą ponad 200 utworów poetyckich o tematyce: historycznej, biograficznej, monograficznej, regionalnej.

Czytaj więcej: Spotkanie z poetą Bogusławem Gralińskim

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, tabela i w budynkuDnia 15 listopada uczniowie naszych szkół wzięli udział w konkursie na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizatorami była Państwowa Inspekcja Pracy z Ostrowa Wielkopolskiego, Stowarzyszenie Edukacja-Młodzież z Pleszewa oraz CKiW. Na zwycięzców czekały dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej: Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy

Prelekcja na temat cyberprzemocy

Obraz może zawierać: ekran i w budynkuDnia 29 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w prelekcji „Zjawisko cyberprzemocy”. Aspirant Michał Sobczak i aspirant Monika Lis-Rybarczyk opowiedzieli uczniom jakie są zagrożenia związane z korzystaniem Internetu. Uświadomili młodzieży jak powszechnym problemem jest nadużywanie multimediów i jakie są konsekwencje prawne stosowania różnych form cyberprzemocy.

Czytaj więcej: Prelekcja na temat cyberprzemocy

Konkurs historyczny

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynkuDnia 29 listopada czniowie Szkoły Branżowej I Stopnia wzięli udział w konkursie historycznym z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości i 100 lecia Powstania Wielkopolskiego. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z kilkunastu pytań. Najlepsi już wkrótce otrzymają nagrody specjalne.

Czytaj więcej: Konkurs historyczny

Szkolenie w Rydze

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynkuPięcioosobowa kadra opiekunów i nauczycieli naszej szkoły odbyła trzydniowe szkolenie w  Rydze, gdzie uczyła się  korzystania z narzędzi Web 2.0 (mapa konceptów i narzędzia do rysowania, animacja i wideo). A wszystko po to, aby  nauczyciele łatwiej mogli zachęcać uczniów  do nauki zmieniając  przebieg zajęć na przyjemniejszy Było to pierwsze z cyklu szkoleń, na którym nauczyciele z różnych krajów wymieniają się doświadczeniami i umiejętnościami w wykorzystaniu technologii informacyjnej.

Czytaj więcej: Szkolenie w Rydze

Copyright