Menu


wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

UWAGA! Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Spotkanie Wigilijne

Zdjęcie użytkownika Stowarzyszenie Edukacja Młodzież w Pleszewie.Dnia 21 grudnia w godzinach popołudniowych społeczność pleszewskiego Centrum oraz zaproszeni goście spotkali się na uroczystej kolacji wigilijnej.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie Krystian Piasecki. W swoich słowach nawiązał do refleksji nad własnym życiem podczas zbliżających się świąt.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście m.in. radny miejski Włodzimierz Grobys, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Pleszewie Sławomir Sobczyk, Prezes SPOMASZ PLESZEW S.A. Tadeusz Rak, wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu Marzena Bierła, przedstawiciele Strzeleckiego Bractwa Kurkowego w Pleszewie, pracownicy, nauczyciele oraz młodzież pleszewskiego Centrum.

Część artystyczną przygotowaną przez młodzież CKiW OHP w Pleszewie uświetniły występy solistek pleszewskiej Szkoły Muzycznej oraz zaprzyjaźnionych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie.

Dodatkową atrakcją był występ Pana Stanisława Podymskiego, podczas którego wszyscy zaśpiewali piękne polskie kolędy przy akompaniamencie harmonijki.

Po części oficjalnej, uroczystym odczytaniu fragmentu Pisma Świętego nadszedł czas na łamanie się opłatkiem oraz życzenia.

Spotkanie zakończyła tradycyjna wieczerza wigilijna, na której nie mogło zabraknąć barszczu, karpia czy kapusty z grochem.

                                                                              Aleksandra Przybylska

Copyright